Гордість школи

   
 

 
 


               
 
 
 
 


2016-2017 навчальний рік

 
    
 
 

2015-2016 навчальний рік

Підсумки предметних олімпіад у 2015-2016 н.р.

з 01 листопада по 29 грудня 2015 року на базі Ювілейної СШ №1
проводився ІІ етап Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін

КЗ Підгородненська СЗШ № 3 зайняла 1 командне місце
серед 25 шкіл Дніпропетровського району

67 учнів КЗ Підгородненська СЗШ № 3 взяли участь в районних олімпіадах.
Переможцями визначено 38 учнів, серед них 13 учнів, які посіли перше місце, 11 учнів посіли друге місце і 14 учнів – третє місце.

В складі команди району 7 учнів нашої школи візьмуть участь в ІІІ етапі Всеукраїнських олімпіад  

Вітаємо переможців ІІ туру Всеукраїнських олімпіад

·   Рак Тетяна – 11 клас

-  ІІ місце з хімії (вчитель Бабенко Н.В.)

-  ІІ місце з англійської мови (вчитель Соловйова О.О.)

-  ІІ місце з географії (вчитель Бабенко Л.І.)

-  ІІІ місце з української мови (вчитель Герасименко Н.О.)

·   Остапенко Ірина11 клас

-  І місце з трудового навчання (вчитель Саленко Р.В.)

-  ІІІ місце з правознавства (вчитель Якименко Л.І.)

-  ІІІ місце з історії (вчитель Коваленко Л.В.)

-  Участь  в обласній олімпіаді з трудового навчання

·   Чорна Катерина – 11 клас

-  І місце з англійської мови (вчитель Соловйова О.О.)

·   Усенко Тетяна11 клас

-  І місце з астрономії (вчитель Панасенко О.М.)

-  Участь  в обласній олімпіаді з астрономії

·   Кузьміна Анастасія11 клас

-  ІІ місце з астрономії (вчитель Панасенко О.М.)

·   Когуна Яна – 11 клас

-  ІІІ місце з біології (вчитель Корсун Т.В.)

·   Сірик Максим – 11 клас

-  ІІІ місце з трудового навчання (вчитель Саленко Р.В.)

·   Панфілова Олександра – 10 клас

-  І місце з хімії (вчитель Бабенко Н.В.)

-  ІІ місце з математики (вчитель Носенко В.В.)

-  ІІ місце з української мови (вчитель Герасименко Н.О.)

-  ІІІ місце з англійської мови (вчитель Соловйова О.О.)

-  ІІ місце в обласній олімпіаді з хімії

·   Демиденко Наталія – 10 клас

-  ІІІ місце з української мови (вчитель Герасименко Н.О.)

 

·   Булава Владислав – 10 клас

-  ІІІ місце з правознавства (вчитель Якименко Л.І.)

-  І місце з астрономії (вчитель Панасенко О.М.)

-  Участь  в обласній олімпіаді з астрономії

·   Кривошея Станіслав – 9-А клас

-  І місце з фізики (вчитель Панасенко О.М.)

-  І місце з хімії (вчитель Бабенко Н.В.)

-  І місце з географії (вчитель Бабенко Л.І.)

-  ІІІ місце з математики (вчитель Носенко В.В.)

-  ІІІ місце в обласній олімпіаді з географії

-  Участь  в обласній олімпіаді з хімії 

·   Шкряда Катерина9-А клас

-  І місце з трудового навчання (вчитель Саленко Р.В.)

-  ІІІ місце з англійської мови (вчитель Соловйова О.О.)

·   Полях Анна9-А клас

-  І місце з англійської мови (вчитель Соловйова О.О.)

·   Соловйов Альберт9-А клас

-  ІІ місце з англійської мови (вчитель Соловйова О.О.)

-  ІІ місце з географії (вчитель Бабенко Л.І.)

·   Лінський Юрій – 9-А клас

-  І місце з трудового навчання (вчитель Таран О.С.)

-  Участь  в обласній олімпіаді з трудового навчання

·   Галаницька Анастасія8-А клас

-  ІІ місце з хімії (вчитель Бабенко Н.В.)

-  ІІІ місце з фізики (вчитель Панасенко О.М.)

·   Кірєєва Юлія8-А клас

-  ІІ місце з хімії (вчитель Бабенко Н.В.)

-  ІІІ місце з англійської мови (вчитель Соловйова О.О.)

·   Лук’яненко Давид 7-Б клас

-  ІІ місце з фізики (вчитель Панасенко О.М.)

·   Лукашук Артем 7-Б клас

-  ІІІ місце з математики (вчитель Лапичева Л.О.)

·  Ляшенко Ярослав6-А клас

-  І місце з математики (вчитель Носенко В.В.)

·  Ткач Артем6-Б клас

-  І місце з математики (вчитель Носенко В.В.)

·  Вернигор Сергій6-А  клас

-  ІІІ місце з математики (вчитель Носенко В.В.)

 


2013-2014 навчальний рік

Підсумки предметних олімпіад у 2013-2014 н.р.

з 01 листопада по 29 грудня 2013 року на базі Ювілейної СШ №1
проводився ІІ етап Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін

КЗ Підгородненська СЗШ № 3 зайняла 5 командне місце
серед 25 шкіл Дніпропетровського району

Вітаємо переможців ІІ туру Всеукраїнських олімпіад

·        Рак Тетяна – 9-А клас

-         І місце з хімії (вчитель Бабенко Н.В.)

-         ІІ місце з англійської мови (вчитель Головченко О.І.)

-         ІІ місце з географії (вчитель Бабенко Л.І.)

-         ІІІ місце з української мови (вчитель Герасименко Н.О.)

-         ІІ місце в обласній олімпіаді з хімії (вчитель Бабенко Н.В.)

·        Панфілова Олександра – 8-А клас

-         І місце з біології (вчитель Корсун Т.В.)

-         І місце з математики (вчитель Погорєлова Г.В.)

-         ІІ місце з хімії (вчитель Бабенко Н.В.)

-         ІІ місце з англійської мови (вчитель Головченко О.І.)

-         Участь  в обласній олімпіаді з біології та математики

·        Полякова Олександра – 10 клас

-         ІІ місце з правознавства (вчитель Якименко Л.І.)

-         ІІІ місце з англійської мови (вчитель Головченко О.І.)

·        Кривошея Станіслав – 7-Б клас

-         ІІ місце з фізики (вчитель Панасенко О.М.)

-         ІІІ місце з математики (вчитель Носенко В.В.)

·        Ковзун Антон – 11 клас

-         ІІІ місце з англійської мови (вчитель Головченко О.І.)

-         ІІІ місце з біології (вчитель Корсун Т.В.)

·        Муха Іван – 11 клас

-         ІІІ місце з інформатики (вчитель Мініч С.А.)

·        Чорна Катерина – 9-А клас

-         ІІІ місце з фізики (вчитель Панасенко О.М.)

·        Пірєєв Владислав – 10 клас

-         ІІІ місце з астрономії (вчитель Панасенко О.М.)

·        Волошина Катерина – 7-Б клас

-         ІІ місце з математики (вчитель Носенко В.В.)

·        Котеняткін Артем – 6-Б клас

-         ІІ місце з математики (вчитель Погорєлова Г.В.)

·        Юнкевич Євгеній – 8-А клас

-         ІІІ місце з географії (вчитель Бабенко Л.І.)

·        Булава Владислав – 8-Б клас

-         ІІІ місце з хімії (вчитель Бабенко Н.В.)

·        Хланта Анна – 11 клас

-         ІІІ місце з трудового навчання (вчитель Саленко Р.В.)

·        Демиденко Наталія – 8-А клас

-         ІІ місце з біології (вчитель Корсун Т.В.)

 

 


2012-2013 навчальний рік

Рак Тетяна - переможець ІІ та IІІ етапів

Всеукраїнських учнівських олімпіад із базових дисциплін

 
 

з 03 листопада по 23 грудня 2012 року на базі Ювілейної СШ №1
проводився ІІ етап Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін

КЗ Підгородненська СЗШ № 3 зайняла 7 командне місце
серед 25 шкіл Дніпропетровського району

Вітаємо переможців ІІ туру Всеукраїнських олімпіад

·        Рак Тетяна – 8-А клас

-         І місце з біології (вчитель Корсун Т.В.)

-         ІІ місце з хімії (вчитель Бабенко Н.В.)

-         ІІ місце з української мови (вчитель Герасименко Н.О.)

-         ІІІ місце з англійської мови (вчитель Соловйова О.О.)

-         ІІІ місце з історії (вчитель Бабенко Н.В.)

-         І місце в обласній олімпіаді з хімії (вчитель Бабенко Н.В.)

·        Булах Тетяна – 11 клас

-         ІІ місце з хімії (вчитель Бабенко Н.В.)

-         ІІ місце з української мови (вчитель Герасименко Н.О.)

-         ІІІ місце з біології (вчитель Корсун Т.В.)

·        Герасименко Сергій – 11 клас

-         І місце з математики (вчитель Погорєлова Г.В.)

-         ІІІ місце з екології (вчитель Корсун Т.В.)

·        Боднар Олександр – 9-А клас

-         ІІ місце з фізики (вчитель Панасенко О.М.)

-         ІІІ місце з хімії (вчитель Бабенко Н.В.)

·        Жерновнікова Анастасія – 11 клас

-           ІІІ місце з основ економіки (вчитель Бабенко Л.І.)

·        Шаталюк Владислав – 10 клас

-         ІІІ місце з англійської мови (вчитель Прохода В.С.)

·        Чорна Катерина – 8-А клас

-         ІІ місце з хімії (вчитель Бабенко Н.В.)

·        Коваль Наталія – 11 клас

-         ІІІ місце з основ правознавства (вчитель Якименко Л.І.)

·        Волошина Катерина – 6-Б клас

-         ІІІ місце з математики (вчитель Носенко В.В.)

·        Станіслав Олена – 7-Б клас

-         ІІІ місце з фізики (вчитель Панасенко О.М.)

·        Луньова Анастасія – 11 клас

-         І місце з трудового навчання (вчитель Саленко Р.В.)

·        Федотова Яна – 9-А клас

-         ІІІ місце з трудового навчання (вчитель Саленко Р.В.)


2011-2012 навчальний рік
 
Булах Тетяна - переможець ІІІ та IV етапів

Всеукраїнських учнівських олімпіад із базових дисциплін

Таня Булах, учениця 10 класу, учасниця гуртка «Юні екологи».

 

 з 05 листопада по 25 грудня 2011 року проводився  ІІ етап  Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін

 КЗ Підгородненська СЗШ № 3  зайняла 4 командне місце
серед 25 шкіл Дніпропетровського району

Вітаємо переможців ІІ туру Всеукраїнських олімпіад