Главная » Статьи » Навчально-виховна робота

22 березня 2018 року відзначатиметься Всесвітній день води

22 березня 2018 року відзначається Всесвітній день води

проведення якого започатковано Генеральною Асамблеєю ООН у 1992 році з метою привернення уваги до проблем, пов’язаних з водними ресурсами на Землі. З цієї нагоди Державним агентством водних ресурсів України створено сучасний відеоролик «Річки України», головний меседж якого – інформування учнів закладів освіти про унікальні водні ресурси найбільших річкових басейнів України у цікавому для дітей та молоді форматі. Разом з тим, у відеоролику акцентується увага на дбайливому ставленні та раціональному використанню води.

Учні нашої школи не були осторонь та стали учасниками розробок відеофільму про річку Дніпро, та нашої річки Кільчень.

Відеофільм "Дніпрові пороги" переможець обласного етапу Всеукраїнського юнацького фестивалю “В об’єктиві натураліста – 2017” – “Степова пісня”, який був присвячений темі охорони та збереження ландшафтів. Стрічка розкрила глибокі питання перетворення природних ландшафтів людиною для своїх потреб. Ті ж самі питання торкнув і виступ колективу екологічної просвіти “Дніпряни” - Дніпрові пороги.

Переможець обласного туру міжнародного конкурсу “Вода – джерело життя” в номінації “Мультимедійна презентація “Природні водойми моєї місцевості та їх важливість для місцевої громади” розповіла  про  рідну річку Кільчень. Про її красу, важливість для їх населеного пункту, про проблеми річки та про те, що роблять юннати, щоби захистити її.

Тут можна переглянути роботи учнів нашої школи

Про р. Дніпро

Про р. Кільчень

Категория: Навчально-виховна робота | Добавил: pidgorodnesh3 (22.03.2018)
Просмотров: 33 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]