Главная » Статьи » Навчально-виховна робота

Подарунок нашим діточкам до дня захисту дітей від педагогічного колективу.

Подарунок нашим діточкам до дня захисту дітей від педагогічного колективу.
У КЗ «Підгородненський НВК № 3» з’явилася на подвір'ї «динамічна підлога». Ці яскраві малюнки та цифри під ногами дають змогу з користю провести час під час перерв, на групі продовженого дня і, навіть, літніми вечорами будь-кому з мешканців. Малеча радіє, вчителі задоволені, адже тепер вивчене під час уроків краще запам’ятається, а рухливі та цікаві ігри завжди йдуть на користь. А найголовніше, що наш проект дасть змогу діткам розвиватися фізично та є гарною пропозицією щодо проведення літніх канікул без шкідливих звичок.
Подвір'я нашої школи педагоги в подарунок діткам до Дня захисту дітей розмалювали яскравими фарбами. Та це не просто малюнки, а ігри з цифрами, логічним навантаженням. Тут можна побачити «Кмітливого восьминога», «Кольоровий лабіринт», «Класики», «Твістер», «Рухливі лапки», «Коло бажань». 
Наш проект «Веселе літо» спрямований на те, щоб відірвати дітей від гаджетів, шкідливих звичок, негативних думок та вчити граючись. За основу взяли ігри, в які з цікавістю грають школярі.
Сподіваємося, що результати старань педагогічного колективу принесуть не лише задоволення, але й користь і маленьким школярикам, що навчаються у нашій школі, і гостям нашого рідного подвір'я.

 

ФОТО

Категория: Навчально-виховна робота | Добавил: pidgorodnesh3 (01.06.2018)
Просмотров: 28 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]