Главная » Статьи » Робота початкової школи

Конкурсна програма «Зростаємо мужніми» до Дня українського козацтва

Конкурсна програма «Зростаємо мужніми»

до Дня українського козацтва

Напередодні Дня українського козацтва ми провели святкову конкурсну програму «Зростаємо мужніми» за участю учнів 2-Б класу. За мету ставили наступне: організувати активне й змістовне дозвілля учнів молодших класів; сприяти патріотичному вихованню школярів; спонукати особистість до осмислення себе, як частинки великого українського народу; пробуджувати національну самосвідомість; формувати ціннісне ставлення до інших людей, виховувати почуття колективізму; розвивати розумові і фізичні здібності, кмітливість і спритність

Дітям було цікаво дізнатися про виникнення українського козацтва та подивитися фільм про його сьогодення.

Дівчатка – школярочки відчеканили неповторні рядки невимушених дитячих щирих побажань своїм одноліткам.

І, нарешті, дві команди «Дужі» та «Силачі» , нагадавши присутнім, що всі вони козацького роду діти, відважні і рішучі, розпочали «запеклий бій», але не кулаками, а дружно змагаючись. Хлопчики емоційно, із задоволенням демонстрували свою повсякденну дитячу непосидючість, доброзичливу веселу вдачу, сміливість і кмітливість у цікавих, насичених великим патріотичним підґрунтям, конкурсах «Ні кроку назад!», «Неслухняний снаряд», «Влучи у ціль», «Наш солдат розумом багатий», «Рибалки» та інші.

Втому знімали музичними паузами. З дитячих вуст линули до глядачів пісні про єдину неньку-Україну у виконанні Філіпенко Жені. Прослухали гумореску «Плутанина» у виконанні Коваль Аліси та подивились запальний хіп-хоп Дацінько Улі, Панченко Поліни та Якушевої Дани.

Після підбиття підсумків визначили, що перемогла дружба.

По закінченню свята побажала всім представникам чоловічої статі козацької мужності, дідівської гідності, батьківської мудрості, непохитної сили волі та віри у власні сили, а нашій державі – мирного неба, благополучя та процвітання.

Всі учасники святкового дійства виконали пісню «Ми маленьчкі козачата».

Фото

Підготувала кл.керівник 2-Б класу Шаповалова Т.М.

Категория: Робота початкової школи | Добавил: pidgorodnesh3 (20.10.2017)
Просмотров: 81 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]