Главная » Статьи » Робота початкової школи

Свято Букварика

Свято Букварика в 1-му класі провела вчитель початкових класів Савенко Любов Миколаївна

Все, що відбувається в дитинстві, залишається в пам’яті на все життя. Першокласники КЗ «Підгородненська ЗОШ І-ІІІ ступенів» ще не раз згадуватимуть свято Букваря. На святі зібралася вся класна родина: учні, родичі, батьки, вчителі, гості. Діти старанно готувалися, тому на сцені почувалися справжніми артистами. Вони показали казкове театральне дійство, виразно декламували вірші, вміло перевтілювались в різні ролі, вітаючи головного героя – Букварика. Як дзвіночки лунали їх голоси, коли звучала «Пісенька про букварик». Діти не тільки старалися гарно вчитись, а й відвідували танцювальні гуртки. Гучні оплески викликав танець «Бджілки» (танцювальний колектив «Angels») танець хіп-хоп у виконанні учасників танцювального колективу «Транс Денс». А як граціозно виконав танок дует Сарнецької Діани та Жовненка Андрія.

Першокласники показали, чого вони навчилися та представили веселу Абетку. Кожна дитина з радістю говорила про значення і цінність кожної букви. Діти розповідали, як вони Буквар вивчали, а скільки веселих пісень заспівали!
У гості до дітей завітали нові їх друзі: Читанка, Математика, Рідна мова, яким вони пообіцяли вчитися лише на «відмінно».

Подякували першачки не лише Букварикові, а й своїм батькам. Це вони ділили їх перші радощі і сльози, коли вчилися читати і писати перші літери, готували святковий одяг, прикрашали зал. В очах вчителів була помітна гордість за дітлахів, які стали справжніми школярами.

Батькам першокласників були вручені подяки «За розуміння, співпрацю та підтримку під час навчання у першому класі». А першокласникам, побажання – ніколи не зупинятися на дорозі Знань, бо вона цікава і по – справжньому нескінченна. Це лише перший крок, а попереду ще десять років…

Свято закінчилось, але шлях до знань тільки почався. То ж побажаємо першокласникам міцного здоров’я, успіхів, наполегливості та натхнення у подальшому навчанні.

 

Категория: Робота початкової школи | Добавил: pidgorodnesh3 (26.05.2017)
Просмотров: 77 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]