Главная » Статьи » Робота початкової школи

Випускний в 4-х класах

ПРОЩАВАЙ, ПОЧАТКОВО ШКОЛО!

Шлях в життя дає, мов мати,
Кличе мудрості пізнати...
Ось урок останній. Квіти.
Линуть діти в світ радіти,
А у неї інші діти.

 

Ось і пролетіли непомітно роки радісних і світлих днів життя праці дітей і вчителів початкової школи. 24 травня в актовій залі КЗ ’’ Підгородненська ЗОШ №3 I-III ступенів ’’ відбувся випускний вечір в четвертих класах.

Батьки, діти, вчителі, гості та адміністрація школи знаходилися в гарно прикрашеній залі рідної школи. Вчителі випускників Жук Наталія Анатоліївна ( класний керівник 4-А класу), Кошель Ніна Сергіївна ( класний керівник 4-Б класу) і Шестакова Інна Василівна (класний керівник 4 – В класу) привітали дітей та батьків: ’’ Шановні випускники, батьки та гості! Сьогодні ми трішки хвилюємося . Сьогодні незвичайний день, ми прощаємося з початковою школою. Чотири роки ми з вами підіймалися сходами знань. Ми навчилися писати, читати, розв’язувати задачі, товаришувати. Вчилися жити по правилам рідної школи та рідного класу. Вітаємо вас з закінченням початкової школи! Дозвольте розпочати наш випускний вечір ’’.

Святковий вечір був розпочатий. Діти зі своїми класними керівниками підготували батькам та гостям гарне дійство, де були задіяні випускники четвертих класів. Згадали роки коли діти були дошкільнятами, як вперше покликав дзвіночок за парту на перший урок, якими були дні в другому та третьому класі.

Павел Голобородько виконав гарну, музикальну композицію на акордеоні, Анна Неклеса заспівала пісню про школу. Були запропоновані сценки з життя школи вихованцями 4-В класу . Учні 4-Б класу розповідали вірші на шкільну тематику. Діти 4-А класу ділилися веселими історіями з життя класу. Танцювальні колективи ’’ Angels’’ і ’’Транс - Денс’’ виконали запальні танці.

Слова для привітання надали заступнику директора з навчально-виховної роботи - Козловій Ірині Валеріївні, яка привітала дітей з їхнім святом, побажала бути їм в майбутньому саме тими зірочками, які ще яскравіше запалять небосхил рідної України, батькам сказала слова вядчності за співпрацю, а вчителям – вдячність за терпіння та їх нелегку працю. Ірина Валеріївна від імені адміністрації школи нагородила дітей грамотами та відзнаками за активну участь в житті школи та класу. А також відзначила учнів. Які були переможцями та учасниками предметно-інтелектуальних конкурсів « Соняшник», «Патріот», «Кенгуру» та ін.

Наступним кроком свята були вірші-подяки вчителям, від дітей за їх любов, за підтримку, за навчання . Своєю увагою не оминули і бібліотекарів, і шкільну медсестру, і кухарів і техпрацівників.

Жук Н.А виступила з урочистою промовою:’’ Сьогодні все урочисто і сумно, як швидко промайнув клас за класом, прийшов час нам прощатися, сьогодні ми останній раз разом. І на душі і радісно, і сумно…’’

Кошель Н.С. привітала дітей зі святом і нагородила випускників дипломами про закінчення початкової школи. Промовила напутні слова: ’’Щоб діти були дружніми і завжди знаходили підтримку і порозуміння! ’’.

Діти підготували своїм батькам подарунки. Це дзвіночок з листівкою, де кожен з учнів написав слова вдячності своїм батькам за їх терпіння, за допомогу в навчанні і пообіцяли, що не підведуть їх у старшій школі.

Все свято діти виступали, показували свою майстерність. Випускники подарували вчителям і гостям пісню ’’ Прощавай четвертий клас і школо початкова’’. На такій гарній ноті підійшов до кінця святковий день маленьких випускників 2017 року.

Шановні батьки! Велика вдячність Вам за ваших дітей!

 

З повагою, вчителі маленьких випускничків 2017 року

Фото випускників 4-х класів

Категория: Робота початкової школи | Добавил: pidgorodnesh3 (12.06.2017)
Просмотров: 76 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]