Главная » Статьи » Виховна робота

14 жовтня - День українського козацтва

«Козак – душа правдивая!»

Гримотять литаври, стяги променіють,

Ген високе сонце осяває путь,

А попід горою яром-долиною

Козаченьки славні у похід ідуть.

14 жовтня – День українського козацтва відзначається в Україні відповідно до Указу Президента України від 07 серпня 1999 року № 966/99.

З нагоди відзначення Дня захисника України та Дня українського козацтва з метою вшанування мужності та героїзму захисників України, формування національної свідомості, виховання любові до рідної землі, українського народу в КЗ «Підгородненський НВК №3» (директор Крічкевич Ю.В.) були проведені урочистості під гаслом: «Козак – душа правдивая!».

13 жовтня було проведено єдині виховні години в 1-11 класах до Дня захисника України та Дня українського козацтва та загальношкільна лінійка.

9-А клас, разом із класним керівником Коваленко Людмилою Василівною підготували виховний захід на тему: «Від козаків до кіборгів». Учні висвітлили у своєму виступі всю історію нескореної боротьби українського народу за Волю, Гідність та Честь. Які вони — українські воїни ХV, ХХ, ХХІ століть? Змінювались обладунки, зброя, воєнні тактики та способи формування військ. Та незмінним залишився волелюбний дух, незламність і здатність до саможертовності, яка дивує увесь світ. Не раз ми воювали і боролись. Переможемо і цього разу. Бо славні справжні герої були завжди і не перевелися досі в Україні.

Серед учнів 7-8-х класів було проведено вечір літературних читань, де дітки дуже талановито читали напам’ять вірші присвячені нашим Героям.В малюнках, учні 1-4, 8-9 класів яскравими кольорами відобразили мужніх героїв-захисників нашої держави, показали їх ратні подвиги та свої мрії про мирне майбутнє України. Учні 1-4 класів разом з класними керівниками створили в холі школи виставку дитячих малюнків та поробок – «Козак – душа правдива». Серед 4-класів було проведено спортивні змагання – «Юні козачата». Проведено цікаві спортивні конкурси, щоб діти могли проявити всі свої таланти та відчути себе справжніми козачатами.

Для учнів 8-11 класів, в актовій залі було показано відеофільм присвячений героям-воїнам АТО – «Боже, храни Україну!» (фільм підготовлений Азаровим Віктором). Згадали усіх героїв м. Підгородного, які віддали своє життя, щоб могли жити ми. Протягом 12-13 жовтня, по школі працювала методична група (ЗШО «Крок» разом з педагогом-організатором Киричок Ю.С.), яка проводила інформаційні бесіди з кожним класом школи (1-11).

Директор НВК ( Крічкевич Юрій Васильович), батьківський комітет на чолі з головою Висоцьким Ігорем та активісти школи поклали квіти на могили загиблих воїнів-героїв рідного Підгородного. Низько вклонившись їм та їхнім сім’ям, ми запевняємо, що героїзм їх рідних завжди служитиме прикладом мужності та безмежної відданості Україні. Пам'ять героїв вшанували хвилиною мовчання.

Шкільна бібліотека презентувала учням школи виставку творів українських письменників і поетів, які розкривають героїчні подвиги героїв-козаків різних століть. На цих полицях розмістилися інформація про нашого славного гетьмана Богдана-Зіновія Хмельницького, Петра Дорошенка, Пилипа Орлика, Івана Брюховецьго, Героїв нашого часу та інші.

Проведені заходи об’єднує єдине прагнення: діти школи хочуть миру та злагоди в Україні.

Щиро вітаємо захисників нашої України і дякуємо їм за можливість жити!

Козацтво – то світла сторінка у книзі,
Що
наш ідіди написали шаблями.
Хоч
кров’ю скропилась, полита сльозами,
Та світлом Христа засіяла над нами.

 

Педагог-організатор

КЗ «Підгородненський НВК №3»

Киричок Ю.С.

Фото


 

Категория: Виховна робота | Добавил: pidgorodnesh3 (18.10.2017)
Просмотров: 62 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]