Главная » Статьи » Виховна робота

День цивільного захисту в КЗ «Підгородненький НВК № 3»

День цивільного захисту в КЗ «Підгородненький НВК № 3»

У світлі подій у державі і ,взагалі, на випадок пожежі чи іншої надзвичайної ситуації, у школах проводяться навчання для дітей. 
20 квітня 2018 року в КЗ «Підгородненський НВК № 3» (директор: Крічкевич Юрій Васильович), Дніпровського районного сектору ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області з метою організації та здійснення заходів цивільного захисту, навчання учасників освітнього процесу діям в разі виникнення надзвичайних ситуацій проведено День цивільного захисту та об’єктове тренування учнів та працівників із будівлі під час пожежі. В заході взяли участь учні 1-11 класів, педагогічний колектив, технічні працівники.
Евакуація почалася за сигналом «Увага всім!» о 10 годині 25 хвилин. Діти покинули приміщення школи спокійно та організовано. Евакуйовані 532 учні, 42 вчителі, 28 технічних працівників. Школа вклалася у нормативний час для даного навчального заходу – евакуація тривала 4 хвилини.
Усі учні по класах разом класоводами і класними керівниками, вчителі - предметники, обслуговуючий персонал вишикувалися на подвір’ї школи. При цьому кожен одягнув під час виходу з приміщення захисну маску. Всі діяли грамотно і чітко - зуміли убезпечити своє життя і здоров’я. 
Рятувальники вишикувалися перед усіма присутніми та продемонстрували іншим, як потрібно правильно та швидко одягати протигаз. 
Провідний інспектор та провідний фахівець Дніпровського районного сектору ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області Лисогоря Д.О., Труфан Т.М. поспілкувалися з дітьми, ще раз малечі наголосили на важливості дотримання правил пожежної безпеки та всі разом пригадали екстренний номер -101 під час пожежі. Діти мали змогу поспілкуватися зі справжніми вогнеборцями, чоловіками, які щоразу рятують людей, ризикуючи власним життям. Діти під враженнями щиро разом подякували присутнім за їх роботу. Учні ,навіть, могли спробувати приміряти пристрій для захисту органів дихання, очей та обличчя від отруйних речовин.
Періодичне відпрацювання надзвичайних ситуацій проводиться два рази на рік – у вересні та квітні. Крім того проходить «День цивільного захисту» у всіх школах в один час. Це своєрідний підсумковий захід. Під час його проведення видно, що школа готова до надзвичайної ситуації. 
З учнями школи проведено виховні години про дотримання правил безпеки під час надзвичайних ситуацій.
Бережіть себе та своїх близьких! Мирного неба над головою!

Адміністрація КЗ «Підгородненський НВК № 3»

Категория: Виховна робота | Добавил: pidgorodnesh3 (23.04.2018)
Просмотров: 63 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]