Главная » Статьи » Виховна робота

Посвята в першокласники

Посвята в першокласники за підтримки 3-х класів

13 жовтня для наймолодших учнів школи було хвилюючим і святковим, адже їх офіційно «посвятили» у першокласники. Попереду їх чекає цікаве, наповнене радістю пізнання нового та захоплюючого життя в класному колективі, яке навчить їх йти по життю чесно, гідно долати труднощі вміти подати руку допомоги, відчувати себе значимим і потрібним у цілому неординарному житті. Це колись так і буде, а сьогодні – свято!

Його підготували учні 3-х класів. Вини добре постарались, щоб для першокласників цей день запам’ятався надовго: лунали пісні, артистичне виконання ритмічного танцю, співоче поетичне слово «промовляло» до світлих дитячих душ.

Малюки разом з героями казки завітали до лісової школи, дійшли висновку, настільки знання та їх передача з покоління в покоління важливі для всього живого на нашій планеті. А потім були цікаві конкурси, ігри, естафети. Час минув швидко, але плідно.

У всіх незважаючи на погоду, був сонячний піднесений настрій. Нехай він супроводжує Вас все шкільне життя, першокласники!

Щасти Вам!

Інші фото можна переглянути в фотоальбомі на сайті школи

 

Категория: Виховна робота | Добавил: lidacheb1986 (31.10.2016)
Просмотров: 70 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]