Главная » Статьи » Виховна робота

Посвята в старшокласники 2016

Посвята в старшокласники є особливим етапом у житті кожного школяра, так як вважається, що саме при переході в старші класи робиться перший крок у доросле життя. Погляньте як це відбулося у нашій школі. 

 17-го жовтня 2016 року в школі пройшов вечір «Посвята в старшокласники», який підготували учні 10-го класу (класний керівник Бабенко Л.І.). 

Посвята школярів  в старшокласники є дуже важливим заходом як для самих учнів, так і для викладачів. Організація цього заходу сприятливо впливала на саморозвиток, самореалізацію і самоствердження кожного з учнів. В ході заходу відкрилась можливість визначення творчого потенціалу кожного учня.

На заході звучали слова напуття для старшокласників від учнів та учителів та було продемонстровано відео-презентацію «Мій клас», яку підготував Костючик Влад, учень 10-го класу. Під час заходу звучали вірші, пісні на новий лад, зіграні постановочні сценки у виконанні 10-класників.

По закінченню заходу було організовано першу в цьому навчальному році дискотеку для учнів 8 – 11 класів. Ді-джеями шкільної дискотеки були учні 10-го класу Костючик Влад та Кучеренко Володимир.  

Вечір такого роду пройшов вперше в школі і дуже сподобався  і запам’ятався старшокласникам, тому в майбутньому вечори «Посвята в  старшокласники»  стануть традиційними. 

/11_2016/scenarij_svjata.doc

 

Категория: Виховна робота | Добавил: lidacheb1986 (24.11.2016)
Просмотров: 137 | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]