Главная » Статьи » Виховна робота

Спотривні змагання

14 жовтня в Україні відзначають День українського козацтва, відповідно до указу Президента України. Це дуже важливе свято для нашого народу, адже ко­зацтво відіграло вирішальну роль у становленні нашої держави. Його історичне зна­чення важко переоцінити. Народ будь-якої країни береже спогади про власне мину­ле, пишається своєю історією. Перекази про звитяжні вчинки предків передаються з покоління в покоління. Козак — значить «вільний чоловік». Дуже важко жити кож­ному самому по собі, до того ж в умовах поневоленої держави. Тому козаки об'єдну­валися в курені (загони), кожен курінь обирав собі отамана (ватажка). Нові втікачі мали повне право приєднатися до козаків, нікому не відмовлялося в допомозі. Ко­зацьке побутове життя було дуже простим, жінки серед них не жили, чоловіки пов­ністю обслуговували себе самі: готували їжу, лагодили одяг тощо. Козаки суворе дотримувалися дисципліни, успішно розвивали власну військову вправність, ство­рили свій флот, що складався з легких і швидких човників — «чайок». Основним завданням козаків була боротьба з Туреччиною та кримськими татарами. Козаки дуже успішно справлялися зі своїми історично важливими завданнями, захищаючи не тільки Україну, але й, власне, Європу від войовничої Туреччини, рятували з полону християн, проданих у рабство, здобували багатства.

Зараз відроджуються традиції українського козацтва. От і у нашій школі проходили спортивні змагання «Козацькі забави» між учнями четвертих класів. Кожен клас обрав свій «курінь» дав йому назву. Були такі курені «Козачата»(4-В), «Сміливці»(4-А) і «Козаки Січі»(4-Б). Свято проводила вчитель фізичної культури Білоус Юлія Валеріївна. Вона представила журі нашим козакам. Козлова Ірина Валеріївна- заступник директора з навчально-виховної роботи, привітала козаків і побажала успіхів, відваги і перемоги. Киричок Ю.С.- відповідальна з охорони дитинства, підбадьорила наших хлопців гарними вітальними словами. Також в журі був наший шкільний президент учень 8-А класу Ляшко Ярослав.

Змагання розпочались. Вони проходили в семи номінаціях, де козаки повинні були показати сміливість, волю до перемоги, наполегливість, віру в свої сили. Учні дуже вправно виконували завдання. Дуже впевнено йшли до перемоги. Всі перешкоди були позаду і діти чекали , що скажуть журі. І ось…

Перше місце в змаганнях зайняли «Сміливці». Друге - «Козаки», трете місце «Козачата». Оплесками і привітали «Сміливців». Діти отримали грамоту за перше місце. Учні четвертих класів привітали переможців.

Жук Н.А.

Фото зі змагань можна переглянути тут

Методична розробка гри веселі старти

Категория: Виховна робота | Добавил: pidgorodnesh3 (18.10.2017)
Просмотров: 64 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]