Корисні сайти






Календар
«  Июнь 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
 


Гордість школи

   
 

 
 


               
 
 
 
 

2019-2020 навчальний рік

Вітаємо переможців ІІ туру Всеукраїнських олімпіад

Біологія

ІІІ місце – Трохіна Олександра Олександрівна – 11 клас

Географія

ІІІ місце – Баймін Станіслав Сергійович – 10 клас

Українська мова та література

ІІ місце – Коваленко Олександра Олександрівна – 10 клас

Інформатика

ІІ місце - Булах Владислав Валентинович – 11 клас

ІІ місце – Дубина Володимир Євгенович – 9-А клас

ІІІ місце - Костючик Станіслав Віталійович – 10 клас

Інформаційні технології

ІІІ місце - Костючик Станіслав Віталійович – 10 клас

Хімія

ІІІ місце – Лук’яненко Меланія Олександрівна – 11 клас

ІІІ місце – Конопльов Мар’ян Олексійович – 7-А клас

Фізика

І місце – Лук’яненко Давид Ігорович – 11 клас

ІІІ місце - Ляшенко Ярослав Юрійович – 10 клас

ІІІ місце – Манушарова Ілона Деомидівна – 9-А клас

Англійська мова

ІІ місце - Лук’яненко Меланія Олександрівна – 11 клас

Математика

І місце – Саранча Софія Сергіївна – 9-Б клас

ІІ місце – Зайцев Владислав Дмитрович – 6-А клас

ІІІ місце - Ляшенко Ярослав Юрійович – 10 клас

Правознавство

І місце - Ляшенко Ярослав Юрійович – 10 клас

ІІІ місце – Лук’яненко Давид Ігорович – 11 клас

Екологія

ІІ місце – Баймін Станіслав Сергійович – 10 клас

ІІІ місце – Трохіна Олександра Олександрівна – 11 клас

Трудове навчання

І місце – Коваленко Олександра Олександрівна – 10 клас

ІІ місце – Підорич Дар’я Ігорівна – 9-А клас

ІІІ місце - Ляшенко Ярослав Юрійович – 10 клас

ІІІ місце – Зацепін Богдан Віталійович

Російська мова

І місце – Голяк Анастасія Вікторівна – 11 клас

ІІ місце – Манушарова Ілона Деомидівна – 9-А клас

ІІІ місце – Грекова Марія Анатоліївна – 10 клас

Астрономія

ІІ місце – Лук’яненко Давид Ігорович – 11 клас

ІІІ місце – Баймін Станіслав Сергійович – 10 клас

 

Переможці у ІІ (районному) етапі ХХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика у 2019-2020 н.р.

ІІ місце – Волошко Юлія Сергіївна – 6-В клас

ІІІ місце – Зайченко Вероніка Сергіївна – 5-А клас

ІІІ місце – Лук’яненко Меланія Олександрівна – 11 клас

 

Переможці ІІ етапу Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Т.Г.Шевченка у 2019-2020 н.р.

ІІ місце – Коваленко Олександра Олександрівна – 10 клас


2017-2018 навчальний рік

КЗ "Підгородненський НВК № 3" зайняла 2 командне місце
серед 18 шкіл Дніпровського району

Вітаємо переможців ІІ туру Всеукраїнських олімпіад

Біологія:
Iмісце - Грекова Марія (8-А клас).
Українська мова та література:
II місце – Коваленко Олександра (8-А кл.); 
II місце –Лук’яненко Меланія (9-Б кл.);
III місце –Кривошея Станіслав (11 кл.).

Історія:
I місце – Костючик Владислав (11 кл.)
Географія:
IIмісце – Кривошея Станіслав (11 кл.); 
III місце – Вернигор Сергій (8-А кл.)
Англійська мова:
I місце – Лук’яненко Меланія (9-Б кл.); 
II місце – Полях А. (10 кл.)

Фізика:
I місце – Кривошея Станіслав (11 кл.); 
II місце – Галаницька Анастасія (10 кл.);
II місце – Умунтідіс Андреас (7-А кл.); 
III місце – Ляшенко Ярослав (8-А кл.).

Російська мова:
I місце – Кривошея Станіслав (11 кл.); 
II місце – Галаницька Анастасія (10 кл.).

Інформатика:
II місце – Філіпенко Дмитро (10 кл.); 
IIIмісце – Булах Владислав (9-Б кл.).

Інформатичні технології:
II місце – Філіпенко Дмитро (10 кл.); 
III місце – Костючик Владислав (11 кл.).

Трудове навчання:
I місце – Тімощик Аліна (8-А кл.); 
I місце – Шкряда Катерина (11 кл.).

Математика:
I місце –Голякова Єлизавета (6-Б кл.); 
I місце – Кривошея Станіслав (11кл.);
II місце – Лук’яненко Давид (9-Б кл.); 
III місце – Ляшенко Ярослав (8-А кл.)

Конкурс імені Т. Шевченко:
I місце – Коваленко Олександра (8-А кл.)
Конкурс імені П. Яцика:
I місце – Зайченко Вероніка (3-А кл.); 
I місце – Сельодкіна Катерина (4-А кл.);
I місце – Коваленко Олександра (8-А кл.); 
III місце – Кривошея Владислав (5-А кл.);
III місце – Пеліхова Діана (11 кл.).

Вітаємо наших переможців! 

2016-2017 навчальний рік

 
    
 
 

2015-2016 навчальний рік

Підсумки предметних олімпіад у 2015-2016 н.р.

з 01 листопада по 29 грудня 2015 року на базі Ювілейної СШ №1
проводився ІІ етап Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін

КЗ Підгородненська СЗШ № 3 зайняла 1 командне місце
серед 25 шкіл Дніпропетровського району

67 учнів КЗ Підгородненська СЗШ № 3 взяли участь в районних олімпіадах.
Переможцями визначено 38 учнів, серед них 13 учнів, які посіли перше місце, 11 учнів посіли друге місце і 14 учнів – третє місце.

В складі команди району 7 учнів нашої школи візьмуть участь в ІІІ етапі Всеукраїнських олімпіад  

Вітаємо переможців ІІ туру Всеукраїнських олімпіад

·   Рак Тетяна – 11 клас

-  ІІ місце з хімії (вчитель Бабенко Н.В.)

-  ІІ місце з англійської мови (вчитель Соловйова О.О.)

-  ІІ місце з географії (вчитель Бабенко Л.І.)

-  ІІІ місце з української мови (вчитель Герасименко Н.О.)

·   Остапенко Ірина11 клас

-  І місце з трудового навчання (вчитель Саленко Р.В.)

-  ІІІ місце з правознавства (вчитель Якименко Л.І.)

-  ІІІ місце з історії (вчитель Коваленко Л.В.)

-  Участь  в обласній олімпіаді з трудового навчання

·   Чорна Катерина – 11 клас

-  І місце з англійської мови (вчитель Соловйова О.О.)

·   Усенко Тетяна11 клас

-  І місце з астрономії (вчитель Панасенко О.М.)

-  Участь  в обласній олімпіаді з астрономії

·   Кузьміна Анастасія11 клас

-  ІІ місце з астрономії (вчитель Панасенко О.М.)

·   Когуна Яна – 11 клас

-  ІІІ місце з біології (вчитель Корсун Т.В.)

·   Сірик Максим – 11 клас

-  ІІІ місце з трудового навчання (вчитель Саленко Р.В.)

·   Панфілова Олександра – 10 клас

-  І місце з хімії (вчитель Бабенко Н.В.)

-  ІІ місце з математики (вчитель Носенко В.В.)

-  ІІ місце з української мови (вчитель Герасименко Н.О.)

-  ІІІ місце з англійської мови (вчитель Соловйова О.О.)

-  ІІ місце в обласній олімпіаді з хімії

·   Демиденко Наталія – 10 клас

-  ІІІ місце з української мови (вчитель Герасименко Н.О.)

 

·   Булава Владислав – 10 клас

-  ІІІ місце з правознавства (вчитель Якименко Л.І.)

-  І місце з астрономії (вчитель Панасенко О.М.)

-  Участь  в обласній олімпіаді з астрономії

·   Кривошея Станіслав – 9-А клас

-  І місце з фізики (вчитель Панасенко О.М.)

-  І місце з хімії (вчитель Бабенко Н.В.)

-  І місце з географії (вчитель Бабенко Л.І.)

-  ІІІ місце з математики (вчитель Носенко В.В.)

-  ІІІ місце в обласній олімпіаді з географії

-  Участь  в обласній олімпіаді з хімії 

·   Шкряда Катерина9-А клас

-  І місце з трудового навчання (вчитель Саленко Р.В.)

-  ІІІ місце з англійської мови (вчитель Соловйова О.О.)

·   Полях Анна9-А клас

-  І місце з англійської мови (вчитель Соловйова О.О.)

·   Соловйов Альберт9-А клас

-  ІІ місце з англійської мови (вчитель Соловйова О.О.)

-  ІІ місце з географії (вчитель Бабенко Л.І.)

·   Лінський Юрій – 9-А клас

-  І місце з трудового навчання (вчитель Таран О.С.)

-  Участь  в обласній олімпіаді з трудового навчання

·   Галаницька Анастасія8-А клас

-  ІІ місце з хімії (вчитель Бабенко Н.В.)

-  ІІІ місце з фізики (вчитель Панасенко О.М.)

·   Кірєєва Юлія8-А клас

-  ІІ місце з хімії (вчитель Бабенко Н.В.)

-  ІІІ місце з англійської мови (вчитель Соловйова О.О.)

·   Лук’яненко Давид 7-Б клас

-  ІІ місце з фізики (вчитель Панасенко О.М.)

·   Лукашук Артем 7-Б клас

-  ІІІ місце з математики (вчитель Лапичева Л.О.)

·  Ляшенко Ярослав6-А клас

-  І місце з математики (вчитель Носенко В.В.)

·  Ткач Артем6-Б клас

-  І місце з математики (вчитель Носенко В.В.)

·  Вернигор Сергій6-А  клас

-  ІІІ місце з математики (вчитель Носенко В.В.)

 


2013-2014 навчальний рік

Підсумки предметних олімпіад у 2013-2014 н.р.

з 01 листопада по 29 грудня 2013 року на базі Ювілейної СШ №1
проводився ІІ етап Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін

КЗ Підгородненська СЗШ № 3 зайняла 5 командне місце
серед 25 шкіл Дніпропетровського району

Вітаємо переможців ІІ туру Всеукраїнських олімпіад

·        Рак Тетяна – 9-А клас

-         І місце з хімії (вчитель Бабенко Н.В.)

-         ІІ місце з англійської мови (вчитель Головченко О.І.)

-         ІІ місце з географії (вчитель Бабенко Л.І.)

-         ІІІ місце з української мови (вчитель Герасименко Н.О.)

-         ІІ місце в обласній олімпіаді з хімії (вчитель Бабенко Н.В.)

·        Панфілова Олександра – 8-А клас

-         І місце з біології (вчитель Корсун Т.В.)

-         І місце з математики (вчитель Погорєлова Г.В.)

-         ІІ місце з хімії (вчитель Бабенко Н.В.)

-         ІІ місце з англійської мови (вчитель Головченко О.І.)

-         Участь  в обласній олімпіаді з біології та математики

·        Полякова Олександра – 10 клас

-         ІІ місце з правознавства (вчитель Якименко Л.І.)

-         ІІІ місце з англійської мови (вчитель Головченко О.І.)

·        Кривошея Станіслав – 7-Б клас

-         ІІ місце з фізики (вчитель Панасенко О.М.)

-         ІІІ місце з математики (вчитель Носенко В.В.)

·        Ковзун Антон – 11 клас

-         ІІІ місце з англійської мови (вчитель Головченко О.І.)

-         ІІІ місце з біології (вчитель Корсун Т.В.)

·        Муха Іван – 11 клас

-         ІІІ місце з інформатики (вчитель Мініч С.А.)

·        Чорна Катерина – 9-А клас

-         ІІІ місце з фізики (вчитель Панасенко О.М.)

·        Пірєєв Владислав – 10 клас

-         ІІІ місце з астрономії (вчитель Панасенко О.М.)

·        Волошина Катерина – 7-Б клас

-         ІІ місце з математики (вчитель Носенко В.В.)

·        Котеняткін Артем – 6-Б клас

-         ІІ місце з математики (вчитель Погорєлова Г.В.)

·        Юнкевич Євгеній – 8-А клас

-         ІІІ місце з географії (вчитель Бабенко Л.І.)

·        Булава Владислав – 8-Б клас

-         ІІІ місце з хімії (вчитель Бабенко Н.В.)

·        Хланта Анна – 11 клас

-         ІІІ місце з трудового навчання (вчитель Саленко Р.В.)

·        Демиденко Наталія – 8-А клас

-         ІІ місце з біології (вчитель Корсун Т.В.)

 

 


2012-2013 навчальний рік

Рак Тетяна - переможець ІІ та IІІ етапів

Всеукраїнських учнівських олімпіад із базових дисциплін

 
КЗ Підгородненська СЗШ № 3 зайняла 7 командне місце
серед 25 шкіл Дніпропетровського району

Вітаємо переможців ІІ туру Всеукраїнських олімпіад

·        Рак Тетяна – 8-А клас -         І місце з біології (вчитель Корсун Т.В.)

-         ІІ місце з хімії (вчитель Бабенко Н.В.)

-         ІІ місце з української мови (вчитель Герасименко Н.О.)

-         ІІІ місце з англійської мови (вчитель Соловйова О.О.)

-         ІІІ місце з історії (вчитель Бабенко Н.В.)

-         І місце в обласній олімпіаді з хімії (вчитель Бабенко Н.В.)

·        Булах Тетяна – 11 клас -         ІІ місце з хімії (вчитель Бабенко Н.В.)

-         ІІ місце з української мови (вчитель Герасименко Н.О.)

-         ІІІ місце з біології (вчитель Корсун Т.В.)

·        Герасименко Сергій – 11 клас -         І місце з математики (вчитель Погорєлова Г.В.)        ІІІ місце з екології (вчитель Корсун Т.В.)

·        Боднар Олександр – 9-А клас -         ІІ місце з фізики (вчитель Панасенко О.М.) -     

    ІІІ місце з хімії (вчитель Бабенко Н.В.)

·        Жерновнікова Анастасія – 11 клас -           ІІІ місце з основ економіки (вчитель Бабенко Л.І.)

·        Шаталюк Владислав – 10 клас -         ІІІ місце з англійської мови (вчитель Прохода В.С.)

·        Чорна Катерина – 8-А клас -         ІІ місце з хімії (вчитель Бабенко Н.В.)

·        Коваль Наталія – 11 клас -         ІІІ місце з основ правознавства (вчитель Якименко Л.І.)

·        Волошина Катерина – 6-Б клас -         ІІІ місце з математики (вчитель Носенко В.В.)


Besucherzahler
счетчик посещений
Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0